Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

Hakkımızda

 

BİZ KİMİZ?

2009 yılında Burçin Seyrek tarafından kurulan Korna Otomotiv Danışmanlık, ilk günden beri siz değerli müşterilerimize kaliteli ve sınırsız hizmet sunmaktadır.

Otomobil alım satımında yeniliklerin öncüsü olan Korna Otomotiv Danışmanlık “vakti olmayan insanların araçlarını satma” prensibi ile sektöre yeni bir soluk getirmiş, bu alanda yatırım yapacak olan kişiler için danışmanlık alanında farklı bir hizmet anlayışı benimsemiştir.

Yatırım alanında sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile farklı sektörler ve meslek gruplarından 2. El araç alım satımı ile ek gelir sağlamak isteyen insanlara danışmanlık hizmeti sunmuş ve 2020 yılında “Motorlu Araçların Alımı Satımı Konusunda Danışmanlık Hizmetleri ISO: 10002:2018 “Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Sertifikası” almaya hak kazanmıştır.

Otomotiv danışmalığı alanlarında profesyonel hizmetler sunan Korna Otomotiv Danışmanlık, tüm bunların yanı sıra aracınızın değerini artırma ve estetik kazandırma gibi farklı faaliyet alanlarında verdiği nitelikli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.