Telefon
WhatsApp

Otomotiv danışmalığı alanında profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Vaktiniz yok ise aracınızı sizin yerinize satıyor, tüm işlemlerinizi sizin yerine tamamlıyoruz.

İsterseniz araçlarınızı sizden nakit olarak alıyoruz. Her marka ve model aracı takasa kabul edip satış sürecini hızlandırıyoruz.

Araç almak isteyen portföy müşterilerimize taksit seçenekleri sunuyor; 15 yaşına kadar olan araçlara anlaşmalı kredi kuruluşlarından finansman desteği sağlıyoruz.

Korna Otomotiv Danışmanlık bünyesinde bulunan Korna Car Care firmamız ile seramik kaplama, cam filmi, boya koruma, detaylı iç temizlik, klima dezenfeksiyon, motor koruma, araç içi dezenfeksiyon, far temizliği, döşemelerdeki sigara yanıkları, tampon boyama, jant boyama gibi birçok hizmet sunuyoruz.

Yol yardım paketi ve çekici gibi birçok hizmetin yanı sıra trafik sigortası ve en uygun kaskoyu da yine Korna Otomotiv Danışmanlık’tan alabilirsiniz.

Aracını değerinde satmak isteyenleri, aracını satmak için vakti olmayanları, güvenle araç almak isteyenlerle buluştururuz.

Ekspertiz, sistemsel fiyat analizleri ve profesyonel fotoğraf çekimleri yapar, araçların gerçek değerini ortaya koyar; araç almak isteyenlere sunduğumuz takas ve kredi desteği ile yeni araçlarına en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlarız.

Kendi bünyemizde profesyonel araç temizliği ve araç estetik uygulamaları yapar, sigorta-kasko, yol yardımı gibi hizmetleri en kaliteli ve en hızlı şekilde, en uygun fiyatlar ile veririz.

Aracını satmak isteyen, satamayan, vakti olmayan müşterilerimizin araçlarını gerçek piyasa fiyatlarında, araç değer kaybetmeden, kısa sürede ve müşterilerimizi yormadan satışını gerçekleştiriyoruz.